YASAL UYARI

www.esinav.web.tr web sitesi ve Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Programını ve Sonuç Yayınlama Sistemini oluşturmaktadır. Gerek www.esinav.web.tr, gerekse E-Sınav Ölçme Değerlendirme Programı’nın fikri ve sınai mülkiyet hakkı DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. ’ne aittir.

Aksi belirtilmedikçe internet sitelerinde ve de E-SINAV içinde yer alan ticari logo, marka, isim alan adı, tüm bilgiler ve görsel unsurlar ile bunların düzenlenmelerinin fikri ve sınai mülkiyeti/telif hakları veya kullanma lisans hakları DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. 'ye aittir. E-SINAV'in, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez ve ticari bir amaçla kullanılamaz.

DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD: 1191) Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Aktunç İş Merkezi No : 13/3 PK : 34852 Maltepe / İSTANBUL TEL : 0216 577 26 27 - 0216 469 48 69 GSM: 0505 825 50 95 - 0505 825 50 94

BİL-KOD

Bilgisayar programları; 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu’nun 2’nci maddesi kapsamında ilim ve edebiyat eseri olarak korunmaktadır. Bu çerçevede, anılan Kanun’un 44 üncü maddesi gereğince çıkarılan “ Fikir ve Sanat Eserlerinin İşaretlenmesi Hakkında Yönetmeliğinin 4 ve 5 inci maddeleri gereğince firmamız (DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.) adına tahsis edilen Bilgisayar Kod Numarası “BİL-KOD: 1191” dir.

Geri Dön